لوله بازکنی در باغستان

لوله بازکنی تضمینی

لوله بازکنی تضمینی ،ارائه ی خدمات کاملا استاندارد که باعث می شود میزان گرفتگی لوله پایین بیاید و هزینه های این نوع خدمات را کاهش دهد ،خدماتی که با تکیه بر نیروهای فنی باسابقه و با اخلاق مشکلات را اصولی حل می کند و کاملا ضمانت می دهد که هزینه لوله بازکنی شما را کاهش خواهد داد .

لوله بازکنی به روش های متعددی انجام می گیرد، که ما در اینجا به چند مورد از آن اشاره می کنیم. شرکت خدمات لوله بازکنی شهرآرا در کرج با خدمات لوله بازکنی، توالت،حمام و آشپزخانه و … به صورت کاملا تضمینی در خدمت همشهریان عزیز می باشد. یک روش از لوله بازکنی استفاده از واتر جت است، که برای لوله های اصلی به کار می رود و باعث رفع گرفتگی لوله می شود، روش دیگر لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا می باشد، این مرحله هم برای لوله های پر و کیپ شده است . اولین و سریع ترین راهی که برای لوله بازکنی به ذهن بسیاری از مردم می رسد، استفاده از لوله بازکنی خانگی می باشد و منجر به رفع گرفتگی لوله می شود. چند روش که برای لوله بازکنی وجود دارد : ریختن مایع ظرفشویی داخل لوله است، در روش دیگر آب جوش و جوهر نمک و چنته مورد استفاده قرار می گیرد . لوله بازکنی شهرآرا سرویس کار با بهترین خدمات و امکانات برای مشتریان گرامی و با تضمین و کیفیت بالا می باشد. باز کردن لوله های گرفته شده با توجه به جنس لوله ها ، محل گرفتگی لوله ها و عامل گرفتگی لوله ها  روش های مختلفی دارد .

 از دیگر خدمات شرکت لوله بازکنی شهرآرا میتوان به خارج کردن اشیا و رفع بوی بد فاضلاب اشاره کرد.

خارج کردن اشیاء قیمتی از درون لوله فاضلاب و توالت

-اشیاء و مواد جامدی که اهمیت و ارزش مالی بسیار ناچیز برای صاحبان اشیاء دارند،این اشیا مواردی همچون افتادن صابون،دسته تیغ و…را  به درون لوله فاضلاب و توالت شامل می شوند.

همانطور که اشاره کردیم ممکن است که این اشیاء برای صاحب آن هیچ ارزشی نداشته باشد، اما بیشتر در زانویی لوله ها جلوی مسیر عبور فاضلاب را می گیرند و گرفتگی لوله را به همراه دارند.

استفاده از دستگاه لوله بازکنی، بهترین راه حل رفع گرفتگی لوله در موارد افتادن مواد جامد بی ارزش به درون لوله فاضلاب و توالت می باشد.

-اشیاء قیمتی که ارزش مالی بالایی دارند و به علت برخی موارد شخصی برای صاحب اشیاء بسیار ارزشمند می باشند که این اشیاء موارد زیر را شامل می شود:

  • افتادن موبایل به داخل لوله فاضلاب و توالت (علاوه بر جنبه مالی ارزش اطلاعاتی نیز دارد)
  • افتادن ساعت مچی به داخل لوله فاضلاب و توالت
  • افتادن انگشتر به داخل لوله فاضلاب و توالت
  • افتادن گردنبند طلا به داخل لوله فاضلاب و توالت

 رفع بوی فاضلاب در آپارتمان

علت بوی فاضلاب در آپارتمان چیست؟ از مهمترین علائم بوی بد در طبقات آپارتمان خرابی سیفون فاضلاب و چربی چسبیده شده به جداره ی لوله می باشد.

با گذشت زمان و تغییر نحوه زندگی مردم و همچنین تغییر ساختار ساختمان ها از ویلایی به آپارتمان، مشکلات از قبل بیشتر شد.

ازدیاد ساکنین یک آپارتمان و مشترک بودن لوله کشی ها، فاضلاب و .. گرفتگی های لوله فاضلاب و همچنین پر شدن چاه را بیشتر نمود.

امروزه در استان البرز اکثر خانه ها آپارتمانی با تعداد طبقات بسیار زیاد است و مشکلات فراوانی نیز به همراه دارد.

رفع بوی بد منتشر شده در تمام بخش های خانه توسط سرویس کاران حرفه ای و با تجربه شرکت شهرآرا بصورت تضمینی و در کوتاه ترین زمان ممکن بصورت شبانه روزی انجام می شود.

 آمادگی مجموعه ی شهرآرا در خدمت رسانی به نهادهای مختلف

شرکت خدماتی شهرآرا آماده ی عقد قرارداد و خدمت رسانی به منازل و ساختمانهای شخصی و دولتی، خصوصی، تجاری، شرکتی، آموزشگاهها، مدارس، دانشگاهها، هتلها، رستورانها، مراکز انتظامی، مراکز تفریحی و شهرداری ها، مراکز فرهنگی و ورزشی، کلیه ی مراکز بهداشتی و درمانی، بیمارستانها، کلیه نهادها و سازمانها و وزارتخانه ها، بانکها و اماکن مذهبی مساجد و حسینیه ها می باشد.

خواندن 30565 دفعه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید