سوالات متداول لوله باز کنی


1)قیمت لوله بازکنی چقدر است؟
هزینه لوله بازکنی متغیر است و نمیشود قیمت ثابت گفت. بستگی به نوع گرفتگی لوله (گرفتگی با چربی، مو، گچ و سیمان، تکه جامد پلاستیکی و .. ) و همینطور مسافت گرفتگی تا ابتدای لوله دارد. اما به شما اطمینان میدهیم قیمت لوله بازکنی ما از نرخ اتحادیه و سایر همکاران کمتر می باشد.

2)دستگاه یا تجهیزات به لوله ها آسیب میزند ؟
ما از تجهیزاتی که استفاده میکنیم تجهیزات (دستگاه های) به روزی هستند و در ضمن نیرو های ما  افراد باتجربه هستند و از این بابت کار ما تضمینی هست.
3)آیا میشود لوله را با مواد اسیدی یا قلیایی باز کرد ؟
ما پیشنهاد نمی کنیم به دلیل اینکه ممکن هست به لوله ها واتصالات آسیب بزند واتصالات رو از هم باز کند ولوله هابر اثر گرمای حاصله از مواد اسیدی به صورت مچاله دربیایند ، آن موقع باید مسیر لوله های فاضلاب کنده شود و لوله ها تعویض شوند که باعث ایجاد هزینه های زیادی میشود
4)ارائه خدمات شرکت  در شرایط کرونایی به چه صورت است؟
تمامی همکاران ما در این شرکت موظف هستند بهداشت و نظافت را رعایت نمایند. همچنین همکاران ما در این مجموعه هنگام ورود به منزل مشتری و حین انجام کارموظف به رعایت تمامی پروتکل ها هستند، از ماسک استفاده می کنند و تمامی مراحل کار بدون  کوچکترین کثیف کاری انجام می شود. علاوه بر این تمامی تجهیزات ما  تمیز و شسته شده هستند.
5)چگونه می توانیم در خواست خدمات به این شرکت بدهیم ؟
کار ساده است، از طریق سایت به آدرس http://www.evacuationco.ir وتماس با شماره  شرکت ۰۹۱۹۸۶۸۴۰۸۰ درخواست خودتان را ثبت کنید تا همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن در محل حاضر شوند
سوالات متداول

6)اگر لوله بازکن های شما موفق به بازکردن لوله نشدند، آیا باید هزینه رفت و آمد بدهم؟
تسویه فقط و فقط به شرط باز شدن گرفتگی لوله ها انجام میشود و درصورت عدم موفقیت در لوله بازکنی، هیچ پرداختی انجام نمیشود.
7)اعزام لوله بازکن به آدرس ما چقدر زمان میبرد؟
به علت استقرار لوله بازکن های ما در سراسر محله های کرج ، از زمان تماس شما تا رسیدن سرویس کاران لوله بازکنی حدود 20 دقیقه طول میکشد.
8)انگشتر طلای من داخل سیفون توالت یا حمام افتاده است. آیا شما میتوانید آن را خارج کنید؟
به محض افتادن اشیاء قیمتی داخل سیفون توالت یا حمام، هیچ کاری انجام ندهید. چون با کوچکترین اقدامی ممکن است به داخل چاه فاضلاب برود. فقط کافیست با ما تماس بگیرید تا با وسیله ی مخصوص بیرون آوردن اشیاء از سیفون به شما کمک کنیم.
9)لوله بازکنی شهرآرا برای پیشگیری از انتقال ویروس کرونا چه اقداماتی انجام میدهد؟
اول :تمام سرویس کاران ملزم به استفاده از ماسک، دستکش و الکل می باشند. دوم :قبل و بعد از کار، تمامی فنرها و دستگاهها شستشو و ضدعفونی میشود.
10)آیا لوله بازکنی با فنر برقی کثیف کاری دارد؟
خیر کثیف کاری ندارد. لوله بازکنی شرکت شهرآرا ، به شما این اطمینان را می دهد که تمام مراحل انجام کار را بدون کثیف کاری و کاملا بهداشتی انجام دهد.
11)آیا لوله بازکنی شرکت لوله شهرآرا تضمینی است؟
بله 100% تضمینی ،گرفتگی لوله فاضلاب را باز می کنیم و برای اطمینان شما، رفع گرفتگی تست می شود. همچنین لوله را کاملا باز شده، تحویل مشتری می دهیم.
12)اعزام لوله بازکن به محل چقدر زمان می برد؟
ما در سراسر شهر کرج لوله بازکن مستقر کرده ایم تا به محض تماس مشتری سریعا به محل اعزام شود. این کار معمولا 30 دقیقه زمان لازم دارد.
12)لوله منزل ما گرفته و هر کاری کردیم باز نمیشه، چکار کنیم؟
اصلا نگران نباشید گاهی اوقات گرفتگی شدید است و نیاز به متخصص دارد. با توجه به تجربه  سرویس کاران شرکت لوله اعتماد و دستگاه های قوی این شرکت، به راحتی هر نوع گرفتگی حتی سیمان یا قیر را باز می کنیم.

مجموعه شهرآرا در مناظق گوناگون استان البرز خدمات لوله بازکنی را ارائه می دهد،این مناطق مانند: لوله بازکنی کرج،لوله بازکنی گوهردشت،لوله بازکنی مهرشهر،لوله بازکنی عظیمیه،لوله بازکنی باغستان،لوله باکنی مهرویلا، لوله بازکنی جهانشهر ،لوله بازکنی فردیس می باشد.