لوله بازکنی در کرج

لوله بازکنی در تمام نقاط شهر کرج .لوله بازکنی فوری با دستگاه ژنراتور و دلر برقی و تراکم هوا بدون خرابی،با پرسنل مجرب و تمیزکار در کوتاه ترین زمان ممکن.انجام کلیه کارهای تکمیلی لوله بازکنی از قبیل جرم گیری و رسوب تراشی تضمینی بدون آسیب دیدگی لوله های فاضلاب بیشتر

 لوله بازکنی شبانه و روزی در کرج  با استفاده از ژنراتور فنر برقی ، پمپ هوا و غیر انجام میشود.

این خدمات بصورت 24 ساعته بدون تعطیلی فوری ارزان و بدون کثیف کاری صورت میگیرد.

برای اطمینان شما عزیزان تمامی خدمات را با استفاده از بهترین سرویسکاران لوله بازکنی شهرآرا انجام میدهیم تا شما بزرگواران رضایت کامل از باز کردن لوله و چاه فاضلاب را داشته باشید.

 

تضمین بهترین قیمت

قیمت هریک از خدمات ما بر اساس قیمتی است که اتحادیه برای ما مقرر کرده و حتی کمتر از قیمت اتحادیه در سراسر کرج پرسنل مشغول کار هستند

نظافت در انتهای کار

پاکسازی محل کار انجام شده توسط پرسنل شرکت شهرآرا و جلب رضایت مشتریان گرامی از کار انجام شده و جلوگیری از کثیف کاری در انجام کار

سریع کمتر از 1 ساعت

یکی از مهمترین ملاک انتخاب یک شرکت خوب برای لوله بازکنی کرج و تخلیه چاه کرج رسیدن در کوتاهترین زمان و انجام به موقع کار می باشد

جمعه ها تعطیل نیستیم

روزهای جمعه نیز ما در حال فعالیت می باشیم این شرکت بهترین خدمات را ارائه نماید هدف ما جلب رضایت شماست

شبانه روزی

این شرکت بصورت شبانه روزی در حال فعالیت می باشد و در همه مواقع حتی ایام تعطیلات رسمی پاسخگوی نیاز شما بصورت 24 ساعته است

پوشش کل مناطق

یکی از نقاط قوت یک شرکت خدماتی داشتن پرسنل در تمام مناطق و حومه می باشد تا افراد خود را در کوتاهترین زمان خود را به محل کار برسانند.

علت گرفتگی لوله

یکی از بیشترین سوالاتی که توسط مشتریان از ما پرسیده می شود ، علت گرفتگی لوله های فاضلاب است. موارد زیر از علل اصلی  اصلی گرفتگی لوله فاضلاب می باشند:

  1. شستن ظروف روغنی در سینک
  2. ریختن مواد زائد مانند نان و تفاله چای و قهوه در سینک
  3. ورود هر گونه موی زائد به داخل لوله فاضلاب
  4. رسوب گرفتگی شدید لوله ها
  5. افتادن اشیا

بسیاری از مشتریان از اسیدهای مختلف برای باز کردن لوله ها استفاده می کنند که این کار کاملا اشتباه است چون افراط در این کار باعث پوسیده شدن لوله های فاضلاب خواهد شد.

 

لوله بازکنی شهرآرا با استفاده از ابزارهای مخصوص لوله بازکنی از جمله دستگاه لوله بازکنی ، ژنراتور با فنر فولادی ، فنر لوله بازکنی دورانی ، دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا اقدام به بازکردن و رفع گرفتگی لوله می نماید.

متخصصین حرفه ای این شرکت توانایی رفع گرفتگی هر نوع لوله فاضلاب را دارا می باشند.

لوله بازکنی شهرآرا و تخلیه چاه شهرآرا شبانه روزی به صورت فوری و حرفه ای

با استفاده از فنر لوله بازکنی و لوله بازکن ماهر به راحتی لوله های شما را باز می کنیم.

از بین بردن بوی بد چاه ، بوی بد فاضلاب ، رفع بوی فاضلاب ، از بین بردن سوسک فاضلاب و سوسک چاه ، بیرون آوردن گوشی و وسایل گرانبها از سیفون فاضلاب و توالت ، نصب سیفون ، رفع بوی بد توالت ، تعویض سیفون توالت ، لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله توسط نیروی ماهر، بازکردن لوله بصورت تضمینی ، رفع گرفتگی لوله ها ، لوله بازکنی فوری.

لوله بازکنی تضمینی را فقط از ما بخواهید. ما کار خود را توسط ماهرترین افراد لوله بازکن انجام می دهیم و اجرای کار خود را تضمین می کنیم.

بازکردن لوله فاضلاب منتهی به آشپزخانه منازل، استفاده از تیم های مجرب و متخصص در زمینه باز کردن لوله فاضلاب.

ارائه خدمات تخصصی لوله بازکنی در منازل مسکونی، مناطق تجاری، آَشپزخانه ها، مناطق صنعتی.

 رفع گرفتگی لوله یا به عبارت دیگر لوله بازکنی یا چاه بازکنی روش های مختلفی دارد که بهترین روش آن استفاده از فنر لوله بازکنی و دستگاه ژنراتور میباشد.

تخلیه چاه به صورت مکانیزه با استفاده از تانکر مکنده و تانکر حمل فاضلاب ، پمپ تخلیه چاه مخصوص ، پمپ ساکشن ، پمپ مکنده ، کف کش و لجن کش فاضلاب و کارگران ماهر در انجام تخلیه چاه.

تخلیه چاه شبانه روزی با تانکرهای 6۰۰۰ لیتری حمل فاضلاب را فقط از ما بخواهید.

تخلیه چاه فاضلاب تهران با کمترین تخریب و تخصص ماست. متخصصین ما با تمام تلاش کار تخلیه چاه را به خوبی انجام می دهند. سرویس کاران خدمات خود را به صورت تضمینی انجام می دهند. تخلیه چاه سپتیک با پمپ مکنده و تانکرهای بزرگ ، تخلیه چربی گیر، سپتیک تانک و منهول فاضلاب ، تخلیه انواع چاه با تانکرهای ساکشن و ماشین مکنده ، رفع بیرون زدگی فاضلاب، تخلیه چاه فاضلاب با استفاده از تانکر و مکنده ، انجام تخلیه چاه تضمینی ، تخلیه چاه آپارتمان و شرکتهای بزرگ، انجام تخلیه چاه فوری.

قیمت لوله بازکنی:

قیمت لوله بازکنی بستگی به موارد زیادی دارد.

اگر با شرکت خدمات لوله بازکنی شهرآرا تماس بگیرید سوالاتی در مورد مشکلاتتان میپرسند تا قیمت حدودی را اعلام نمایند.

  1. متراژ فنر

2.نوع و شدت گرفتگی

3.وجود رسوب

4.وجود خاک گل سیمان و شی درون لوله

  1. فنر زدن از چند خروجی

6.گرفتگی در شترگلویی یا لوله اصلی

بر اساس این موارد قیمت لوله بازکنی توسط سرویسکار تعیین میشود.

تمامی روش های باز کردن لوله اعم از لوله بازکنی با فنر ، با پمپ تراکم هوا ، ژنراتور ، محلول های مخصوص جهت رفع  انواع گرفتگی با تضمین کیفیت و تحت نظر شرکت معتبر لوله باکنی شهرآرا انجام میشود.

در صورت لزوم فاکتور برای مشتریان عزیز در تمامی سرویس ها توسط نیرو فنی شرکت صادر میشود.

علاوه بر رفع گرفتگی فاضلاب و باز کردن لوله های فاضلاب ، خدماتی همچون رفع بوی بد فاضلاب نیز از تخصص های ویژه این شرکت می باشد که با بازدید و بررسی محل انتشار بو مشکل از ریشه و کاملا اصولی و تضمینی رفع می گردد.

هر مشکلی در زمینه تخلیه چاه و چاه بازکنی دارید کافیست با شماره های لوله بازکنی شهرآرا درج شده در سایت تماس بگیرید تا مشکلتان سریعا به وسیله کارشناسان رفع شود.

ما در تلاشیم تا در این شرایط سخت ، مشکلات شما مشتریان عزیز را برطرف نماییم و نه تنها به صورت شبانه روزی خدمات ارائه دهیم بلکه با رعایت نکات بهداشتی و پروتکل های بهداشتی سعی در قطع کردن زنجیره انتقال ویروس کرونا را داریم.

با اطمینان خاطر از قیمت ها ، تمیزی کار ، رعایت نکات بهداشتی و ... میتوانید جهت رفع گرفتگی لوله و تخلیه چاه با ما تماس بگیرید.

 

 

شرکت خدمات فنی شهرآرا

لوله بازکنی و تخلیه چاه در کرج

شرکت خدمات فنی شهرآرا ارائه دهنده خدمات لوله بازکنی در کرج و تخلیه چاه در کرج. به وجود آمدن خرابی و مشکلات در لوله کشی آب و فاضلاب هر ساختمانی اجتناب ناپذیر بوده و نیاز هست که هر چند سال حداقل یک بار بررسی فنی دقیق از ساختمان مسکونی یا اداری خود به عمل آورید تا از افزایش آثار مخرب مشکلات احتمالی تا حد زیادی کاسته شود . بنابراین محل زندگی و یا کار شما با توجه به وقوع خطراتی مثل ریزش چاه و پر شدن آن، نیازمند مراقبت و نگهداری است و شما می توانید مسئولیت این بررسی فنی را به دفتر خدمات فنی شهر آرا بسپارید. در ابتدا لازم است از نوع سیستم ( فاضلاب شهری یا چاه فاضلاب ) ساختمان خود اطلاع یابید؛ زیرا در صورت وقوع مشکل می توانید اطلاعات لازم را در اختیار سرویس کاران قرار دهید.

ما با داشتن سالها تجربه و مهارت در امور تاسیسات ساختمانی، ارائه دهنده ی انواع سرویس های مورد نیاز متقاضیان ارجمند خواهیم بود. اگر در محدوده شهر کرج و استان البرز ساکن هستید، باعث افتخار ما خواهد بود که با ارائه سرویس های ویژه لوله بازکنی و تخلیه چاه در خدمت شما باشیم. فقط کافی است که از طریق شماره های موجود در این سایت با کارشناسان فنی ما تماس بگیرید و مشکل به وجود آمده را به همراه آدرس محل خود اعلام نمایید. در اسرع وقت یکی از سرویس کاران فنی ما جهت تشخیص نوع مشکل، بررسی لوله کشی ساختمان و تعیین میزان خرابی به محل شما اعزام خواهد شد. هدف ما این است که هر گونه مشکل در زمینه گرفتگی و ترکیدگی لوله فاضلاب ساختمان شما را با کمترین میزان خرابی و در حداقل زمان ممکن رفع نماییم. خدمات ما عبارتند از :

لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله و چاه

در صورتی که لوله کشی منزل و یا محل کار شما به هر دلیلی دچار گرفتگی شده باشد، با استفاده از جدیدترین دستگاه های قابل استفاده در این خصوص ( دستگاه ژنراتور، پمپ هوا و انواع فنرهای فولادی ) این مشکل در کمترین زمان و حداقل آسیب رسانی وخرابی بر طرف خواهد شد.

تعمیر و تخلیه چاه فاضلاب

اگر لوله کشی فاضلاب ساختمان دچار نشتی و یا ترکیدگی شده باشد، تشخیص به موقع می تواند از بروز خرابی های بیشتر جلوگیری نماید. پس از تماس شما با دفتر خدماتی شهر آرا یکی از پرسنل فنی مجرب ما جهت تعمیر نشتی و ترکیدگی لوله کشی فاضلاب به محل شما فرستاده خواهد شد. در صورت نیاز به تخلیه چاه این کار به صورت کاملا مکانیزه و از طریق پمپ صورت خواهد گرفت.  

رفع گرفتگی چاه توالت فرنگی، سینک ظرفشویی، چاه حمام یا توالت به وسیله پمپ یا فنر

گرفتگی لوله های فاضلاب امکان دارد در هر ساختمانی به وجود بیاید و در هر قسمت از سیستم لوله کشی ممکن است بروز کند. در ابتدا بیشتر افراد سعی دارند که با استفاده از انواع اسید و ابزارهای خانگی این مشکل را بر طرف کنند، اما توصیه ی ما به شما این است که در صورت مشاهده چنین مواردی هر چه سریع تر با یک شرکت خدمات فنی لوله بازکنی تماس حاصل نمایید. اگر یک شی خارجی در لوله گیر کرده باشد، قطعا برای رفع این گرفتگی باید از دستگاه تراکم هوا استفاده شود.

رفع بوی بد فاضلاب توالت، حمام و آشپزخانه

گرفتگی لوله های فاضلاب می تواند باعث ایجاد بوی نامطبوع در سرویس بهداشتی، حمام و آشپزخانه ی منزل شما شود. اگر با چنین مشکلی مواجه شده اید و بوی زننده ای در این قسمت ها وجود دارد، ضروری است که با دفتر خدماتی فنی شهر آرا در کرج تماس حاصل کنید. دقت داشته باشید که این بوی آزار دهنده می تواند تهدیدی جدی برای سلامت شما و البته کودکان خردسال باشد؛ زیرا معمولا این بو ناشی از به وجود آمدن گازهای مضر و سمی از فاضلاب می باشد و می تواند اثرات مخربی بر روی سیستم تنفسی داشته باشد و همچنین باعث بروز سر درد، آلرژی و مسمویت شود. عواملی مثل بارندگی می تواند این موضوع را تشدید کند به گونه ای در اکثر موارد روش های معمول مثل (استفاده از شمع های معطر، اسپری های خوشبو کننده، مواد شیمیایی و پاک کننده ها، آمونیاک و جوش شیرین و .... ) برای برطرف سازی این بوی آزاردهنده موثر واقع نمی شود. برای تخلیه چاه و بر طرف سازی بوی فاضلاب ساختمان، فقط کافی است با ما تماس حاصل نمایید.

ویژگی های سرویس لوله بازکنی و تخلیه چاه در کرج

-         مشاوره رایگان پس از بازرسی محل

-         سرویس دهی در کمترین زمان ممکن توسط کادر فنی مجرب

-         قیمت معقول و به صرفه برای متقاضیان

-         تخلیه چاه و لوله بازکنی تضمینی، بدون گرفتگی مجدد در نقاط اجرا شده

-         آماده عقد قرار داد با شرکت ها، سازمان های دولتی و خصوصی و مجتمع های مسکونی

-         امکان بهره مندی از خدمات به صورت شبانه روزی

-         آماده خدمت رسانی به شهروندان محترم در سراسر کرج

لوله بازکنی

شرکت خدماتی شهرآرا با سال ها سابقه خدمت رسانی و تجربه در خدمات لوله بازکنی منازل و ادارات و سازمان های دولتی و خصوصی و غیره آمادگی خود را نسبت به انجام کلیه کارهای مربوط به لوله بازکنی بصورت 24 ساعته اعلام می دارد.

خدمات لوله بازکنی این شرکت شامل موارد زیر می باشد:

لوله بازکنی توالت ، آشپزخانه و حمام

رفع گرفتگی لوله پشت بام و لوله لباسشویی و فاضلاب شهری

بازکردن لوله های سیمانی ، چدنی ، پلیکا و مسی با فنر لوله بازکن

تشخیص ترکیدگی لوله از جمله لوله کشی آب و فاضلاب

تشخیص ترکیدگی لوله

تشخیص دقیق و نقطه ای محل ترکیدگی و نشت لوله آب بوسیله دستگاه پیشرفته نشت یابی توسط شرکت خدماتی شهرآرا بصورت ۱۰۰% تضمینی

خدمات ما عبارت است از:

تشخیص ترکیدگی و نشتی در لوله های فاضلاب و شوفاژ

تشخیص محل ترکیدگی با دستگاه نشت یاب پیشرفته

تشخیص ترکیدگی و نشتی در لوله های آب گرم و سرد

رفع نم و رطوبت از محل ترکیدگی در دیوار، سقف، کف، کاسه توالت، موتورخانه، پشت بام و ...

همین حالا با ما تماس بگیرید تا با کیفیت خدمات شهرآرا آشنا شوید.

هدف ما جلب رضایت شما شهروندان محترم می باشد.