لوله بازکنی در کرج

لوله بازکنی در تمام نقاط شهر کرج .لوله بازکنی فوری با دستگاه ژنراتور و دلر برقی و تراکم هوا بدون خرابی،با پرسنل مجرب و تمیزکار در کوتاه ترین زمان ممکن.انجام کلیه کارهای تکمیلی لوله بازکنی از قبیل جرم گیری و رسوب تراشی تضمینی بدون آسیب دیدگی لوله های فاضلاب بیشتر

 لوله بازکنی شبانه و روزی در کرج  با استفاده از ژنراتور فنر برقی ، پمپ هوا و غیر انجام میشود.

این خدمات بصورت 24 ساعته بدون تعطیلی فوری ارزان و بدون کثیف کاری صورت میگیرد.

برای اطمینان شما عزیزان تمامی خدمات را با استفاده از بهترین سرویسکاران لوله بازکنی شهرآرا انجام میدهیم تا شما بزرگواران رضایت کامل از باز کردن لوله و چاه فاضلاب را داشته باشید.

 

تضمین بهترین قیمت

قیمت هریک از خدمات ما بر اساس قیمتی است که اتحادیه برای ما مقرر کرده و حتی کمتر از قیمت اتحادیه در سراسر کرج پرسنل مشغول کار هستند

نظافت در انتهای کار

پاکسازی محل کار انجام شده توسط پرسنل شرکت شهرآرا و جلب رضایت مشتریان گرامی از کار انجام شده و جلوگیری از کثیف کاری در انجام کار

سریع کمتر از 1 ساعت

یکی از مهمترین ملاک انتخاب یک شرکت خوب برای لوله بازکنی کرج و تخلیه چاه کرج رسیدن در کوتاهترین زمان و انجام به موقع کار می باشد

جمعه ها تعطیل نیستیم

روزهای جمعه نیز ما در حال فعالیت می باشیم این شرکت بهترین خدمات را ارائه نماید هدف ما جلب رضایت شماست

شبانه روزی

این شرکت بصورت شبانه روزی در حال فعالیت می باشد و در همه مواقع حتی ایام تعطیلات رسمی پاسخگوی نیاز شما بصورت 24 ساعته است

پوشش کل مناطق

یکی از نقاط قوت یک شرکت خدماتی داشتن پرسنل در تمام مناطق و حومه می باشد تا افراد خود را در کوتاهترین زمان خود را به محل کار برسانند.

علت گرفتگی لوله

یکی از بیشترین سوالاتی که توسط مشتریان از ما پرسیده می شود ، علت گرفتگی لوله های فاضلاب است. موارد زیر از علل اصلی  اصلی گرفتگی لوله فاضلاب می باشند:

  1. شستن ظروف روغنی در سینک
  2. ریختن مواد زائد مانند نان و تفاله چای و قهوه در سینک
  3. ورود هر گونه موی زائد به داخل لوله فاضلاب
  4. رسوب گرفتگی شدید لوله ها
  5. افتادن اشیا

بسیاری از مشتریان از اسیدهای مختلف برای باز کردن لوله ها استفاده می کنند که این کار کاملا اشتباه است چون افراط در این کار باعث پوسیده شدن لوله های فاضلاب خواهد شد.

 

لوله بازکنی شهرآرا با استفاده از ابزارهای مخصوص لوله بازکنی از جمله دستگاه لوله بازکنی ، ژنراتور با فنر فولادی ، فنر لوله بازکنی دورانی ، دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا اقدام به بازکردن و رفع گرفتگی لوله می نماید.

متخصصین حرفه ای این شرکت توانایی رفع گرفتگی هر نوع لوله فاضلاب را دارا می باشند.

لوله بازکنی شهرآرا و تخلیه چاه شهرآرا شبانه روزی به صورت فوری و حرفه ای

با استفاده از فنر لوله بازکنی و لوله بازکن ماهر به راحتی لوله های شما را باز می کنیم.

از بین بردن بوی بد چاه ، بوی بد فاضلاب ، رفع بوی فاضلاب ، از بین بردن سوسک فاضلاب و سوسک چاه ، بیرون آوردن گوشی و وسایل گرانبها از سیفون فاضلاب و توالت ، نصب سیفون ، رفع بوی بد توالت ، تعویض سیفون توالت ، لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله توسط نیروی ماهر، بازکردن لوله بصورت تضمینی ، رفع گرفتگی لوله ها ، لوله بازکنی فوری.

لوله بازکنی تضمینی را فقط از ما بخواهید. ما کار خود را توسط ماهرترین افراد لوله بازکن انجام می دهیم و اجرای کار خود را تضمین می کنیم.

بازکردن لوله فاضلاب منتهی به آشپزخانه منازل، استفاده از تیم های مجرب و متخصص در زمینه باز کردن لوله فاضلاب.

ارائه خدمات تخصصی لوله بازکنی در منازل مسکونی، مناطق تجاری، آَشپزخانه ها، مناطق صنعتی.

 رفع گرفتگی لوله یا به عبارت دیگر لوله بازکنی یا چاه بازکنی روش های مختلفی دارد که بهترین روش آن استفاده از فنر لوله بازکنی و دستگاه ژنراتور میباشد.

تخلیه چاه به صورت مکانیزه با استفاده از تانکر مکنده و تانکر حمل فاضلاب ، پمپ تخلیه چاه مخصوص ، پمپ ساکشن ، پمپ مکنده ، کف کش و لجن کش فاضلاب و کارگران ماهر در انجام تخلیه چاه.

تخلیه چاه شبانه روزی با تانکرهای 6۰۰۰ لیتری حمل فاضلاب را فقط از ما بخواهید.

تخلیه چاه فاضلاب تهران با کمترین تخریب و تخصص ماست. متخصصین ما با تمام تلاش کار تخلیه چاه را به خوبی انجام می دهند. سرویس کاران خدمات خود را به صورت تضمینی انجام می دهند. تخلیه چاه سپتیک با پمپ مکنده و تانکرهای بزرگ ، تخلیه چربی گیر، سپتیک تانک و منهول فاضلاب ، تخلیه انواع چاه با تانکرهای ساکشن و ماشین مکنده ، رفع بیرون زدگی فاضلاب، تخلیه چاه فاضلاب با استفاده از تانکر و مکنده ، انجام تخلیه چاه تضمینی ، تخلیه چاه آپارتمان و شرکتهای بزرگ، انجام تخلیه چاه فوری.

قیمت لوله بازکنی:

قیمت لوله بازکنی بستگی به موارد زیادی دارد.

اگر با شرکت خدمات لوله بازکنی شهرآرا تماس بگیرید سوالاتی در مورد مشکلاتتان میپرسند تا قیمت حدودی را اعلام نمایند.

  1. متراژ فنر

2.نوع و شدت گرفتگی

3.وجود رسوب

4.وجود خاک گل سیمان و شی درون لوله

  1. فنر زدن از چند خروجی

6.گرفتگی در شترگلویی یا لوله اصلی

بر اساس این موارد قیمت لوله بازکنی توسط سرویسکار تعیین میشود.

تمامی روش های باز کردن لوله اعم از لوله بازکنی با فنر ، با پمپ تراکم هوا ، ژنراتور ، محلول های مخصوص جهت رفع  انواع گرفتگی با تضمین کیفیت و تحت نظر شرکت معتبر لوله باکنی شهرآرا انجام میشود.

در صورت لزوم فاکتور برای مشتریان عزیز در تمامی سرویس ها توسط نیرو فنی شرکت صادر میشود.

علاوه بر رفع گرفتگی فاضلاب و باز کردن لوله های فاضلاب ، خدماتی همچون رفع بوی بد فاضلاب نیز از تخصص های ویژه این شرکت می باشد که با بازدید و بررسی محل انتشار بو مشکل از ریشه و کاملا اصولی و تضمینی رفع می گردد.

هر مشکلی در زمینه تخلیه چاه و چاه بازکنی دارید کافیست با شماره های لوله بازکنی شهرآرا درج شده در سایت تماس بگیرید تا مشکلتان سریعا به وسیله کارشناسان رفع شود.

ما در تلاشیم تا در این شرایط سخت ، مشکلات شما مشتریان عزیز را برطرف نماییم و نه تنها به صورت شبانه روزی خدمات ارائه دهیم بلکه با رعایت نکات بهداشتی و پروتکل های بهداشتی سعی در قطع کردن زنجیره انتقال ویروس کرونا را داریم.

با اطمینان خاطر از قیمت ها ، تمیزی کار ، رعایت نکات بهداشتی و ... میتوانید جهت رفع گرفتگی لوله و تخلیه چاه با ما تماس بگیرید.