خدمات لوله باز کنی سریع و حرفه ای در گوهر دشت کرج

 شرکت خدمات لوله بازکنی شهرآرا با 20 سال سابقه و تجربه در محدوده گوهردشت در این حوزه اماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز است.

کافیسیت با یک تماس در کوتاه ترین زمان ممکن همکاران ما در گوهردشت برای ارائه بهترین خدمات به شما در محل مورد نظر حاضر شوند.

در نظر داریم در این مقاله به دلایل گرفتگی لوله و راه اب بپردازیم.

گرفتگی لوله جزء مسائلی است که ممکن است در هر زمان و هر ساختمانی اتفاق بیافتد. بیشتر مواقع راه اب ظرفشویی یا دستشویی به مرور گرفته می شود

کافیست در هر ساعت از شبانه روز با شماره تماس تماس بگیرید تا در هر نقطه از کرج که هستید در عرض 20 دقیقه  لوله بازکن ماهر جهت خدمت آماده باشد. 

 مراحل کار ما

 1. ابتدا محل گرفتگی رو بررسی می کنیم.
 2. دستگاه لوله بازکنی را به برق وصل می کنیم.
 3. با توجه به نوع گرفتگی، فنر مخصوص آن را به سر فنر اصلی دستگاه لوله بازکنی متصل می کنیم.
 4. حال فنر را به آرامی وارد محل گرفتگی می کنیم تا جایی که فنر به محل گرفتگی برسد که در اینصورت فنر دیگر جلوتر نمی رود.
 5. حالا دستگاه لوله بازکنی را روشن می کنیم تا فنر بچرخد و گرفتگی را برطرف کند.
 6. این مرحله بسیار حساس می باشد چون اگر لوله بازکن ماهر نباشد، ضربه جبران ناپذیری به لوله های فاضلاب وارد می کند که منجر به تعویض لوله های فاضلاب می شود.
 7. دستگاه لوله بازکنی مواد گرفته شده را خارج می کند. در این مرحله لوله بازکن محل گرفتگی را تست می کند.
 8. اگر همچنان گرفتگی مشاهده شود بایستی با سر فنر دیگری دوباره همین مراحل انجام شود.
 9. در نهایت وقتی گرفتگی رفع شد، اطراف را شستشو داده و تمیز تحویل می دهیم.

                                                              
                                                                 

 توضیح درباره ی خدمات ما

شرکت خدماتی تخلیه شهرآرا با استفاده از نیروهای مجرب و دستگاه ها، تجهیزات مدرن و پیشرفته، یکی از بهترین و سریعترین خدمات را در اختیار مشتریان و مراجعه کنندگان خود قرار می دهد. لازم است بدانید که شما نیز می توانید در صورت مشاهده هرگونه مشکل در خصوص پر شدن چاه فاضلاب، به راحتی و در اولین فرصت با همکاران ما در تماس باشید و با ارائه آدرس و نشانی دقیق خود، خدمات فوری و شبانه روزی را از شرکت خدماتی تخلیه چاه شهرآرا دریافت کنید. شما می توانید قبل از دریافت هرگونه خدماتی از شرکت خدماتی ما، در مورد نحوه ارائه خدمات و هزینه تخلیه چاه اطلاعات لازم را به دست آورده و از این طریق یکی از بهترین خدمات لوله بازکنی را دریافت کنید. البته توجه داشته باشید که تخلیه چاه امروزه با روش های بسیار مدرنی صورت می گیرد که این خدمات را می توانید به راحتی از شرکت خدماتی تخلیه چاه و چاه بازکنی شهرآرا دریافت کنید.

 

شعار اصلی ما ارائه خدمات لوله بازکنی به صورت فوری در هر ساعت از شبانه روز می باشد. با توجه به اینکه خدمات لوله بازکنی باید در اولین فرصت انجام پذیرد تا از بهم ریختگی، کثیف کاری و خسارات بیشتر جلوگیری شود. بر همین اساس در صورت نیاز با ما تماس بگیرید تا در کمتر از نیم ساعت در محل حاضر باشیم.

 

 

 

 

 

خواندن 329 دفعه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید